Młodszy tester

praca it: etat dla eSKY.pl S.A. / Katowice

Tagi: testowanie QA testy tester

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl to jedna z największym firm turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w sprzedaży biletów lotniczych, hoteli, wycieczek, a także ubezpieczeń podróżnych. Swoje oddziały posiadamy w Polsce oraz w Bułgarii i Rumunii, a już wkrótce w 3 kolejnych państwach. W związku z dynamicznym rozwojem spółki, do Działu IT w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy tester.

Zakres obowiązków: • Testowanie aplikacji internetowych; • Przygotowanie dokumentacji testowej; • Wykonywanie testów manualnych na podstawie dokumentacji i planów testów; • Współpraca z członkami zespołów projektowych;

Wymagania: • Dokładność, skrupulatność oraz cierpliwość; • Podstawowa wiedza z zakresu tworzenia systemów informatycznych; • Zainteresowanie technologiami internetowymi; • Umiejętność opisywania i komunikacji błędów oprogramowania; • Dobra organizacja pracy; • Chęć rozwoju w dziedzinie testowania oprogramowania; • Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym;

Mile widziane: • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania; • Znajomość zagadnień programowania testów automatycznych • Umiejętność myślenia analitycznego;

Co oferujemy? • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie; • Rozwój zawodowy; • Umowę o pracę – stabilne zatrudnienie; • Wynagrodzenie początkowe na poziomie 1800-2200 zł netto w zależności od kwalifikacji; • Zniżki na wakacyjne wypady dla Ciebie i Twoich znajomych; • Pakiet relaksacyjny (basen, fitness, siłownia); • Perspektywy rozwoju wraz z ekspansją firmy w Polsce i na świecie; • Profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje; • Nieformalną i przyjazną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji; • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-03
Wyświetlona: 8214 razy