Programista Java - Wrocław

praca it: etat dla G- Force Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Java J2EE

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Programista JAVA

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

- projektowanie i implementacja komponentów konkurencyjnej aplikacji logistycznej w technologii J2EE
- praca nad intuicyjnością i dopasowywaniem systemu pod klucz do wymagań Klienta
- opracowywanie i przeprowadzanie automatycznych testów komponentowych
- praca w małych zespołach dedykowanych do obsługi Klientów zagranicznych

Oczekiwania:

- min. roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem J2EE
- doświadczenie w tworzeniu aplikacji w technologii obiektowej
- dobra znajomości XML, HTML, języków skryptowych oraz podstawowych protokołów internetowych

Oferowane:

- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
- cykl szkoleń związany podnoszeniem kwalifikacji zawodowych (certyfikaty)
- umowę na czas nieokreślony
- karta rabatowa i karnet multisport
- pokój rozrywek wirtualnych oraz relaksacyjny
- możliwość pokrycia kosztów przejazdu związanych z przybyciem na rozmowę rekrutacyjną
- pomoc przy relokacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-03
Wyświetlona: 4922 razy