Administrator Sieci WAN/LAN

praca it: etat dla CPL Jobs / Bydgoszcz

Tagi: lan wan administrator

Administrator Sieci w Bydgoszczy

Opis stanowiska:
- monitorowanie sieci WAN i LAN, połączeń i urządzeń
- audyt sprzętu sieciowego, np. interfejsy Cisco
- diagnozowanie awarii sieci i składanie sprawozdań usługodawcy lub inżynierowi sieci
- współpraca z dostawcą / inżynierem
- współpraca z zespołami zagranicznymi, transfer wiedzy

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego (warunek konieczny!)
- wykształcenie wyższe techniczne (licencjat lub magister)
- znajomość sieci komputerowych oraz umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów sieciowych
- znajomość sieci LAN/WAN oraz protokołu TCP/IP
- znajomość protokołów Cisco, oraz zarządzania routerami i przełącznikami
- umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów z połączeniami sieciowymi
- certyfikat CCNA lub kurs będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:
- możliwość pracy w trakcie studiów lub zaraz po ich zakończeniu
- pracę w młodym, dynamicznym i międzynarodowym zespole
- możliwość szybkiego rozwoju, nabywania nowych kompetencji i doświadczenia zawodowego
- oferty szkoleń: językowych, technicznych, miękkich
- prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-08
Wyświetlona: 12510 razy