Programista flash i game developer poszukiwany

zlecenia it dla HOTchili multimedia / Warszawa

Tagi: Game developer dveloper flash programista flash

HOTchili multimedia, to agencja specjalizująca się w tworzeniu aplikacji i gier internetowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Stanowisko: Flash Developer
Miejsce pracy: Warszawa lub Zdalnie

Wymagania:
• Płynna znajomość AS2.0 i 3.0
• Podstawy PHP
• Znajomość Facebook API
• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu ;)
• chęć uczenia się i dzielenia wiedzą

Zakres obowiązków:
• Programowanie gier i aplikacji flash
• Współudział przy tworzeniu nowych interaktywnych rozwiązań i produktów.

Oferujemy:
• elastyczne godziny pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę na samych fajnych projektach ;)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-08
Wyświetlona: 5423 razy