Flash Developer

praca it: etat dla Hypermedia Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: flash flash developer

Agencja komunikacji i marketingu interaktywnego Hypermedia Isobar świadcząca usługi komunikacji zintegrowanej – od kreacji i multimediów poprzez strategię, architekturę informacji, performance marketing oraz planowanie i zakup mediów wraz z ekspansją rynkową aktualnie poszukuje osoby do Zespołu Multimediów na następujące stanowisko:

Nr. Ref. FD-s/08/11

Główne obowiązki:
- Tworzenie i rozwijanie aplikacji w technologii Adobe Flash.

Nasze oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość środowiska Adobe Flash;
- bardzo dobra znajomość ActionScript 3, poparta wykonanymi pracami;
- umiejętność programowania obiektowego;
- min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
- podstawowa znajomość programów graficznych Adobe;
- chęć zdobywania wiedzy i doskonalenia umiejętności;
- wykształcenie wyższe o profilu technicznym.

Dodatkowymi atutami będą:
- umiejętność wykorzystania AS w innych programach – Flex, Air;
- znajomość slinków Away3d, Box2d,…
- znajomość UML;
- praktyczna wiedza z zakresu edycji/kompresji wideo na potrzeby Internetu;
- techniki animacji 2d/3d;
- znajomość innych języków programowania;
- znajomość Unity3d;
- znajomość HTML 5;
- zamiłowanie do matematyki i fizyki.

Oferujemy:
- udział w realizacji ciekawych projektów dla dużych międzynarodowych Klientów,
- bieżący dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku komunikacji zintegrowanej,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- realną wymianę doświadczeń ze specjalistami z całego świata,
- samodzielność projektową i twórczą zależną od umiejętności,
- przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole,
- możliwość rozwoju w ramach struktury firmy,
- pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
- pakiet prywatnej opieki medycznej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-09
Wyświetlona: 4904 razy