Web Developer

praca it: etat dla Hypermedia Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Web Developer Programista PHP Java C#

Agencja komunikacji i marketingu interaktywnego Hypermedia Isobar świadcząca usługi komunikacji zintegrowanej – od kreacji i multimediów poprzez strategię, architekturę informacji, performance marketing oraz planowanie i zakup mediów wraz z ekspansją rynkową aktualnie poszukuje osoby na następujące stanowisko:

Nr. Ref. WD-s/08/11

Główne obowiązki:
- programowanie funkcjonalności:
- w Javascript wg specyfikacji,
- w PHP 5 lub / i ASP.NET C#,
- projektowanie aplikacji wg wymagań,
- zabezpieczanie i testowanie budowanych aplikacji,
- konsultacje technologiczne dla osób z innych działów,
- tworzenie dokumentacji technicznej,
- prace webmasterskie.

Nasze oczekiwania:
- doskonała znajomość JavaScript udokumentowana doświadczeniem,
- umiejętność programowania obiektowego i strukturalnego:
w Javascript, w jednym z języków PHP5 / C#,
- znajomość Frameworku JQuery, Zend Framework,
- umiejętność tworzenia aplikacji działających z użyciem baz danych: MySQL/PostgreSQL/MS SQL,
- znajomość XHTML 1.0 Strict oraz CSS2, udokumentowanej doświadczeniem,
- znajomość programów graficznych w zakresie potrzebnym do składnia layoutów XHTML (Photoshop),
- znajomość Eclipse, SVN,
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji,

a szczególnie wymagamy:
- gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym 12/24/48,
- umiejętności i chęci szybkiego przyswajania wiedzy,
- dążenia do poznawania nowych technologii,
- umiejętność współpracy w zespole,
- samodzielności w wykonywaniu zadań,
- umiejętności planowania swojej pracy i oceniania pracochłonności,
- rzetelności i terminowości,

Dodatkowymi atutami będą:
- znajomość notacji UML,
- znajomość systemów szablonów (PHP Tal, Smarty),
- umiejętność pracy w środowisku UNIX (LINUX),
- umiejętność pracy w projektach prowadzonych metodykami Agile np. SCRUM,

Oferujemy:
- udział w realizacji ciekawych projektów dla dużych międzynarodowych Klientów,
- bieżący dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku komunikacji zintegrowanej,
- umowę o współpracy i atrakcyjne wynagrodzenie,
- realną wymianę doświadczeń ze specjalistami z całego świata,
- samodzielność projektową i twórczą zależną od umiejętności,
- przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole,
- możliwość rozwoju w ramach struktury firmy,
- pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
- pakiet prywatnej opieki medycznej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-09
Wyświetlona: 4799 razy