Młodszy Programista / Młodsza Programistka JavaScript

praca it: etat dla AdOcean / Warszawa

Tagi: programista java javascript js

Zadania przyszłego pracownika

wdrażanie interfejsów WWW dla rynku reklamy internetowej, tworzenie aplikacji oraz skryptów rozszerzających funkcjonalność produktów.

Oczekiwania wobec kandydatów

Poszukujemy osoby, która posiada wyższe wykształcenie lub jest studentem / studentką studiów wyższych (preferowane kierunki: informatyka i pokrewne). Kandydat / kandydatka musi posiadać wiedzę na temat:

programowania obiektowego w języku JavaScript, podstawowa znajomość biblioteki JQuery lub Ext JS, HTML i CSS.

Dodatkowo od kandydatów będziemy wymagać

otwartości i dużego poczucia humoru, umiejętność pracy w zespole, umiejętności poszukiwania rozwiązań na zadane problemy.

Oferujemy

rozwój kompetencji (szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, nowe technologie), uczestnictwo w ciekawym, innowacyjnym i ambitnym projekcie informatycznym – naszymi klientami są domy mediowe i sieci reklamowe, udział w tworzeniu narzędzi niezbędnych do funkcjonowania internetu, pracę w międzynarodowym środowisku (jesteśmy obecni na wielu rynkach Europy Środkowej i Wschodniej), pracę w młodym, dynamicznym zespole, nieformalną i przyjazną atmosferę pracy. elastyczne godziny pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-17
Wyświetlona: 4762 razy