Manager sprzedaży (Key Account Manager)

praca it: etat dla Abixen Systems / Warszawa

Tagi: Manager sprzedaży key account manager

Firma Abixen Systems zatrudni osobę na stanowisko Managera Sprzedaży.

Wymagania:
-Doświadczenie w sprzedaży usług informatycznych dla sektora B2B
-Znakomite obycie w środowisku biznesowym
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego
-Wysoka kultura osobista i poprawna dykcja
-Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej i negocjacji
-Absolwenci uczelni wyższych, lub studenci ostatnich lat studiów

Zakres obowiązków:
-Pozyskiwanie nowych klientów z sektora B2B i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych
-Realizowanie założonego planu sprzedaży
-Kreowanie działań marketingowych
-Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Oferujemy:
-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-3 miesięczny okres próbny (z możliwością skrócenia) oparty na wysokiej prowizji. Po tym okresie podstawa oparta o umowę o pracę, plus wynagrodzenie prowizyjne zależne od wyników
-Służbowy notebook
-Służbowy telefon (po okresie próbnym)
-Elastyczny czas pracy, możliwość pracy w biurze firmy w Kielcach, lub zdalnie.
-Możliwość awansu na stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-17
Wyświetlona: 6590 razy