Project Manager - Łódź

praca it: etat dla Polcode / Łódź

Tagi: projekt manager aplikacje webowe SQL

Firma Polcode, działa w sektorze IT, zajmuje się dostarczaniem sprawdzonych i nowoczesnych aplikacji webowych. Nasz zespół składa się z profesjonalistów obdarzonych poczuciem humoru. Ich umiejętności i pomysły pozwalają na realizację projektów satysfakcjonujących klientów i użytkowników. Do naszego zespołu w Łodzi poszukujemy obecnie Project Managera.

Zadania:

  • Nadzór nad prawidłową realizacją przydzielonych/pozyskanych projektów
  • Współpraca w ramach zespołu projektowego
  • Obsługa zagranicznych klientów, budowanie długoterminowej współpracy
  • Pozyskiwanie nowych zleceń oraz nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych w języku angielskim

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca co najmniej swobodny kontakt pisemny z zagranicznymi kontrahentami
  • co najmniej dobra znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji webowych
  • zaangażowanie w pracę i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

Mile widziane:

  • znajomość języków skryptowych oraz/lub podstaw SQL
  • wykształcenie informatyczne
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem, kierowaniu projektem
  • znajomość bieżących trendów w projektowaniu aplikacji www
  • znajomość popularnych aplikacji webowych open source
  • zmysł estetyczny

Oferujemy:

  • kontakt z nowymi rozwiązaniami webowymi przy realizacji różnorodnych projektów
  • współpracę z klientami z Europy Zachodniej i USA
  • pracę z zespołem zdolnych, kreatywnych programistów
  • bardzo terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju w kierunku zarządzania projektami IT

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-22
Wyświetlona: 6737 razy