Developer Symfony / zdalna

zlecenia it dla Krauz / dowolna

Tagi: PHP Symfony Sympal Facebook

Opis

Poszukujemy programisty do systematycznego rozwoju istniejącej już aplikacji opartej na systemie CMS.
Istnieje możliwość prac przy innych aplikacjach opartych na tym frameworku.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP, frameworka Symfony,
  • podstawowa znajomość HTML, CSS, Java Script (docelowo ten zakres prac realizuje dedykowany koder),
  • udokumentowane (przykłady realizacji) doświadczenie,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prawidłowe czytanie dokumentacji,
  • terminowość, komunikatywność, rzetelność realizowanych kosztorysów (!)

Obowiązki

  • rozwijanie środowiska opartego na Symfony. Aktualizacje i poszerzenie bibliotek, dodawanie nowych funkcjonalności,
  • kosztorysowanie rozwiązań przed ich realizacją
  • w razie udanej współpracy – możliwość całościowego realizowania kolejnych projektów, także tych opartych na rozwijanej aplikacji.

Mile widziane

  • znajomość Sympal/Diem

Oferujemy

  • elastyczną pracę zdalną,
  • udział w ciekawym projekcie + współpracę przy kolejnych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawki adekwatne do produktywności),
  • otwarcie na proponowanie rozwiązań,
  • rozliczenia poprzez umowę o dzieło lub FVat

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-22
Wyświetlona: 3998 razy