Programista PHP / SQL / HTML / JavaScript

praca it: etat dla Meeting Planner Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Programista PHP SQL HTML JavaScript

Zleceniodawca:
• firma działająca w sektorze turystyki biznesowej i w branży MICE;
• portal internetowy umożliwiający świadczenie usług rezerwacji i zakupu drogą teleinformatyczną;
• unikatowy produkt przeznaczony dla polskiego rynku MICE;
• dwie samodzielne platformy internetowe

Zakres obowiązków:
• samodzielny rozwój rozbudowanych serwisów internetowych
• udział w pracach koncepcyjnych i projektowych
• bieżąca obsługa serwisów internetowych

Wymagania i kompetencje zawodowe:
• minimum 2 lata doświadczenia jako programista,
• rozwijanie aplikacji internetowych z wykorzystaniem języka PHP
• znajomość PHP5 i programowania obiektowego
• znajomość SQL z nastawieniem na bazę danych PostgreSQL
• znajomość HTML i JavaScript (AJAX)
• umiejętności przygotowywania szablonów XHTML-CSS-JS z dostarczonych projektów graficznych
• umiejętność korzystania z gotowych rozwiązań, bibliotek, wzorców projektowych, itp.

Wymagania osobowościowe:
• bardzo dobra umiejętność organizacji pracy,
• wysoka umiejętność automotywacji,
• kreatywność,
• zdolność analitycznego i strategicznego myślenia,
• inicjatywa

Kluczowe relacje z innymi pracownikami:
• Dyrektor Zarządzający – bezpośredni przełożony; współpraca w zakresie tworzenia koncepcji rozwoju funkcjonalności serwisu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-26
Wyświetlona: 4640 razy