koordynator projektów / key account manager

praca it: etat dla Artcore / Warszawa

Tagi: koordynator projektów key account manager

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· bieżący kontakt z klientami · koordynację projektów produkcyjnych, montażowych, graficznych, dźwiękowych · zarządzanie pracą zespołu projektowego · sporządzanie ofert i wycen · negocjacje handlowe · bieżącą analizę rynku · nawiązywanie współpracy z nowymi klientami

WYMAGANIA:

· kreatywność, umiejętność merytorycznej analizy kreacji montażowej, graficznej, scenariuszowej · doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku · znajomość podstawowych zagadnień z zakresu produkcji i postprodukcji audiowizualnej oraz grafiki · łatwość w przyswajaniu ogromnej ilości wiedzy technicznej (znajomość programów, formatów, kodeków itd) · komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych · umiejętność pracy indywidualnej i w zespole · dobra organizacja pracy, umiejętność rozplanowania zadań w czasie · umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach stresowych · czynne prawo jazdy kategorii B · dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie · pasja, odpowiedzialność, elastyczność

MILE WIDZIANE (nie wymagane):

· doświadczenie w kierownictwie produkcji lub chęć zdobycia takiego doświadczenia · podstawowa znajomość programów graficznych lub montażowych

OFERUJEMY:

· pracę w młodym i kreatywnym zespole, w którym nikt nie pali papierosów · pracę w pełnym wymiarze godzin (40 tygodniowo) · pracę w naszym biurze na Saskiej Kępie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-28
Wyświetlona: 6531 razy