Grafik / Web Designer

praca it: etat dla Excelo / Gdańsk

Tagi: webdesign kreacja projektant

Excelo – Agencja Marketingu Interaktywnego (jesteśmy laureatami prestiżowych nagród branżowych: Webstary, Złote Formaty) działająca na rynku od 9 lat, poszukuje zdolnych osób do Działu Kreacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Typ umowy: Umowa o pracę
Tryb pracy: W siedzibie firmy

Zadania:

  • czuwanie nad poziomem artystycznym prowadzonych projektów
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem graficznym
  • współpraca między działowa przy realizowanych projektach

Czego oczekujemy:

  • dużego talentu potwierdzonego ciekawym portfolio projektów
  • minimum rocznego doświadczenia w agencji interaktywnej (praca/współpraca)
  • umiejętności łączenia estetyki z użytecznością i funkcjonalnością
  • bardzo dobrej znajomość pakietu ADOBE ( InDesign, Illustrator, Flash i Photoshop)
  • terminowości i dyscypliny
  • znajomości języka angielskiego

Co oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach
  • bardzo dobre warunki pracy w siedzibie w Gdańsku
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników
  • stałe zatrudnienie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-31
Wyświetlona: 13111 razy