Graphic Designer

praca it: etat dla MK Interactive / Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
•    projektowanie grafiki na potrzeby serwisów i aplikacji www, multimediów, kampanii internetowych.
•    tworzenie grafiki na  potrzeby druku.

WYMAGANIA:
•    zmysłu graficznego popartego doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku
•    znajomość trendów w projektowaniu serwisów  www i materiałów drukowanych
•    nieszablonowe podejście do realizowanych projektów
•    bardzo dobra znajomość  pakietu adobe CS3 creative suite (Photoshop, Illustrator, In Design, Flash, Dreamweaver )
•    dobra znajomość (X)HTML, CSS
•    entuzjazm i zaangażowanie w pracę
•    samodzielność
•    znajomość języka angielskiego
•    terminowość i solidność
•    komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
OFERUJEMY:
•    możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
•    wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych efektów
•    pracę nad ciekawymi projektami dla prestiżowych klientów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-05-07
Wyświetlona: 6339 razy