System Engineer (SCM)

praca it: etat dla Elan IT / Gdańsk

Tagi: C C++ Java Linux Unix

ELAN jest światowym specjalistą w dziedzinie rekrutacji w branży IT&Telco.
Nasz profesjonalizm i doświadczenie sprawiły, że współpracujemy z najlepszymi na rynku pracodawcami z branży. Każdego roku pomagamy w zatrudnieniu tysięcy pracowników etatowych i kontraktowych w kraju i zagranicą. W Polsce istniejemy od 2006 roku, współpracujemy m.in. z firmami z Trójmiasta, Warszawy, Łodzi, Krakowa i Poznania.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 107665/SC
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
 Tworzenie i utrzymanie infrastruktury aplikacji w technologii Java i OSGi/Eclipse RCP, a także dostosowanie jej do istniejącego procesu SCM (Software Configuration Management);
 Utrzymanie i wsparcie infrastruktury Eclipse PDE;
 Rozwój systemów i procedur w różnorodnym środowisku operacyjnym (UNIX/Linux/Windows);
 Wsparcie systemów build`owych dla kodu C++ na systemach Linux/UNIX;
 Integracja i synchronizacja różnorodnych narzędzi SCM i środowisk operacyjnych.

Od kandydatów oczekujemy:
• Min. 2 lat doświadczenia zawodowego na podobnych stanowiskach (Software Developer/Tester);
• Umiejętności programowania w językach C/C++/Java;
• Dobrej znajomości systemów operacyjnych: UNIX/Linux/Windows;
• Praktycznej wiedzy z zakresu tworzenia aplikacji w środowisku Java/OSGi/C++;
• Doświadczenia zawodowego w pracy z systemami kontroli wersji, jak np. SVN, CVS, Perforce oraz znajomości narzędzi: Make/ Maven;
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
• Umiejętności kreatywnej analizy i syntezy zagadnień związanych z zakresem kompetencji na w/w stanowisku;
• Komunikatywności i otwartości w relacjach międzyludzkich;
• Elastyczności i podejścia „out of the box” w konfrontacji z zaistniałymi wyzwaniami na stanowisku pracy;
• Ciekawości poznawczej i chęci rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy.

Oferujemy:
 Atrakcyjne wynagrodzenie i rozbudowany pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka lekarska w Medicover);
 Możliwość odbycia profesjonalnych szkoleń wspomagających rozwój kariery;
 Pracę w przyjaznym międzynarodowym zespole wyselekcjonowanych specjalistów;
 Perspektywę pracy nad zaawansowanymi projektami informatycznymi związanymi z branżą lotniczą przy użyciu najnowoczesniejszych dostępnych na rynku technologii;
 Entuzjazm i zaangażowanie zespołu w realizację wspólnych projektów;
 Dbałość o satysfakcję w obszarze relacji praca/życie prywatne.

Dzięki nam możesz zostać członkiem zespołu profesjonalistów i zrealizować swoje pasje zawodowe.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-09-07
Wyświetlona: 11316 razy