Specjalista ds. Procesów IT

praca it: etat dla Elan IT / Gdynia

Tagi: ITSM ITIL SharePoint

ELAN jest światowym specjalistą w dziedzinie rekrutacji w branży IT&Telco.
Nasz profesjonalizm i doświadczenie sprawiły, że współpracujemy z najlepszymi na rynku pracodawcami z branży. Każdego roku pomagamy w zatrudnieniu tysięcy pracowników etatowych i kontraktowych w kraju i zagranicą. W Polsce istniejemy od 2006 roku, współpracujemy m.in. z firmami z Trójmiasta, Warszawy, Łodzi, Krakowa i Poznania.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref. 108857/SC
Opis stanowiska:
• Zapewnianie dojrzałości operacyjnej produktów i usług IT;
• Projektowanie, utrzymanie i rozwój procesów, a także narzędzi wspierających, związanych z zarządzaniem usługami IT;
• Optymalizacja wewnętrznych procesów i procedur;
• Praca w zespole specjalistów.
Wymagania:
• Min. 2 lat doświadczenia zawodowego związanego z w/w stanowiskiem;
• Znajomość metodyki ITIL poparta praktyką;
• Doświadczenie w pracy z systemami IT o złożonej architekturze;
• Znajomości zagadnień sieciowych i systemów operacyjnych (MS Windows/Linux/UNIX/etc.);
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• Umiejętność kreatywnej analizy i syntezy zagadnień związanych z zakresem kompetencji na w/w stanowisku;
• Komunikatywność i otwartość w relacjach międzyludzkich, które pozwolą na realizację zadań przy ścisłej współpracy z innymi członkami zespołu;
• Elastyczność podejścia „out of the box” w konfrontacji z zaistniałymi wyzwaniami na stanowisku pracy;
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych o SharePoint, jak również jednej z platform ITSM (BMC/IBM/HP).
Oferta obejmuje:
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży finansowej;
• Atrakcyjne wynagrodzenie i rozbudowany pakiet socjalny (karta fitProfit, prywatna opieka lekarska w Medicover);
• Możliwość odbycia profesjonalnych szkoleń wspomagających rozwój kariery;
• Pracę w przyjaznym zespole wyselekcjonowanych specjalistów;
• Udział w międzynarodowych projektach informatycznych;
• Perspektywę pracy nad międzynarodowymi projektami informatycznymi;
• Entuzjazm i zaangażowanie zespołu w realizację wspólnych projektów;
• Dbałość o satysfakcję w obszarze relacji praca/ życie prywatne.

Dzięki nam możesz zostać członkiem zespołu profesjonalistów i zrealizować swoje pasje zawodowe.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-09-08
Wyświetlona: 11196 razy