Programista ADOBE FLEX

praca it: etat dla jobfinder / Warszawa

Tagi: ADOBE FLEX Flex Builder 3 Subversion FlexUnit 4

Naszym Klientem jest instytucja budżetowa realizujące nowatorski projekt informatyczny. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:
Nr Ref: WSK11PAME
Warszawa
Zadania:

Zbieranie i analiza wymagań odnośnie nowego dużego (ogólnopolskiego) systemu informatycznego – w zakresie niezbędnym dla wykonania zadań programistycznych Programowanie oraz testowanie (w tym tworzenie scenariuszy testowych) Dokumentowanie wykonanej pracy (w tym komentowanie kodu źródłowego) Tworzenie dokumentacji projektowej ( opis słowny oraz diagramy UML) w zakresie rozwiązań opartych o technologię Adobe Flex Wymagania: Umiejętności programistyczne w zakresie Adobe Flex 4 ActionScript 3 Umiejętność posługiwania się środowiskiem programistycznym (Flex Builder 3/Flash Builder 4, Subversion, FlexUnit 4) Znajomość Web Services (głównie wykorzystanie istniejących, mile widziana umiejętność samodzielnego projektowania), Znajomość Parsley, Znajomość Cairngorm Persistence, Znajomość technik programowania obiektowego (Object Oriented Modeling) Znajomość wzorców projektowych (np. Model-View-Controller) Znajomość zasad modelowania w Unified Modeling Language Umiejętności pracy z wykorzystaniem repozytoriów kodu (SVN) Dodatkowymi atutami będą: Znajomość Java SE oraz Java EE (Spring, JPA, JSF, Facelets) Znajomość PostgreSQL Znajomość Linux w stopniu umożliwiającym samodzielne zarządzanie środowiskiem deweloperskim Znajomość Maven, Ant Oferujemy: Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne autorskie szkolenia Pracę z nowymi technologiami Pracę przy pionierskim dużym projekcie informatycznym Pracę w młodym zespole Umowę o pracę po okresie próbnym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-09-09
Wyświetlona: 5770 razy