Programista PHP / Web Developer

praca it: etat dla Prosurf / Warszawa

Tagi: Programista PHP MySQL HTML

Prosurf Interactive to młoda, dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna, mieszcząca się w samym centrum Warszawy. Zajmujemy się tworzeniem serwisów www, aplikacji webowych, intranetów, jak również obsługą firm od strony informatycznej oraz e-marketingu.

OPIS STANOWISKA:
- praca w pełnym wymiarze czasu
- współtworzenie i wdrażanie nowych projektów www – serwisów www, e-commerce, aplikacji webowych
- rozwijanie instniejących projektów www

WYMAGANIA:
- dobra znajomość PHP, HTML, CSS
- dobra znajomość MySQL
- znajomość JQuery
- umiejętność korzystania z frameworków MVC
- umiejętność korzystania z gotowych rozwiązań, bibliotek, itp.
- terminowość, dobra organizacja pracy, motywacja, chęć nauki
- doświadczenie na podobnym stanowisku (lub freelance)

MILE WIDZIANA:
- znajomość CakePHP
- znajomość Sencha, Ext JS, JS

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- miłą atmosferę w pracy
- udział w ciekawych projektach
- możliwość rozwoju
- bardzo dobrą lokalizację (niedaleko stacji metro Politechnika)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-09-12
Wyświetlona: 4860 razy