PHP Programmer

praca it: etat dla Digimedia sp. z o.o. - Clearcode / Wrocław

Tagi: Programista PHP

Nasz zespół to pasjonaci i znawcy wielu technologii, nowych oraz ugruntowanych, open source-owych oraz komercyjnych, którzy doskonale wiedzą jakie narzędzia dobrać, aby wizja stała się rzeczywistością. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy:

Zadania:

- rozwój i tworzenie od podstaw zaawansowanych aplikacji webowych,
- rozwiązywanie problemów optymalizacyjnych oraz integracje między systemami,
- tworzenie i przeprowadzanie testów,

Oferujemy:

- pracę nad ciekawymi projektami dla zagranicznych klientów,
- elastyczne godziny pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy.

Wymagania:

- zaangażowanie,
- systematyczność i terminowość,
- bardzo dobra znajomość PHP i MySQL,
- znajomość frameworka Symfony,
- biegła znajomość XHTML, CSS, Javascript,
- znajomość języka angielskiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-09-13
Wyświetlona: 4677 razy