Tester – praktykant (praktyka bezpłatna – 2 miesiące)

zlecenia it dla Digimedia sp. z o.o. - Clearcode / Wrocław

Tagi: tester praktyki

Nasz zespół to pasjonaci i znawcy wielu technologii, nowych oraz ugruntowanych, open source-owych oraz komercyjnych, którzy doskonale wiedzą jakie narzędzia dobrać, aby wizja stała się rzeczywistością. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy:

Tester – praktykant

Zadania

- tworzenie i przeprowadzanie testów aplikacji webowych

Oferujemy

- pracę nad ciekawymi projektami dla zagranicznych klientów,
- elastyczne godziny pracy,
- możliwość zatrudnienia po okresie praktyk

Wymagania

- zaangażowanie
- umiejętność manualnego testowania aplikacji webowych
- znajomość narzędzi typu Selenium
- znajomość PHP
- znajomość zagadnień związanych z testowaniem systemów IT
- podstawowa znajomość html, js, ajax
- dobra znajomość języka angielskiego
- chęć nauki
- samodzielność

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-09-13
Wyświetlona: 8040 razy