Tester oprogramowania/ Kraków

praca it: etat dla MyNetwork Polska Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: tester java jee

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Tester oprogramowania

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania poprzez budowanie planów testowania oraz prowadzenie testów funkcjonalnych na podstawie analizy i dokumentacji projektowej.

Główne zadania:
• projektowanie scenariuszy testowych oraz przypadków testowych
• przeprowadzanie testów oprogramowania (funkcjonalnych, wydajnościowych, automatycznych i innych)
• analiza wyników i raportowanie rezultatów testów.
• przygotowywanie dokumentacji użytkownika
• monitorowanie i obsługa błędów aplikacji
• prognozowanie błędów kodu
• podnoszenie jakości narzędzi testowania

Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne)
• Minimum rok doświadczenia w testowaniu software’u
• Znajomość programowania w języku JEE
• Znajomość metod testowania oprogramowania
• Doświadczenie w diagnozowaniu i testowaniu kodów
• Umiejętność tworzenia przypadków testowych
• Umiejętność diagnozowania „słabych miejsc” kodu
• Umiejętność pracy zespołowej
• Komunikatywność
• Wiedza z zakresu wytwarzania dokumentacji projektowej (scenariusze testowe, plany testów instrukcje użytkowników),
• Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność dotrzymywania terminów
• Znajomość języka angielskiego
• Mile widziana znajomość cyklu tworzenia oprogramowania

Naszym Pracownikom oferujemy:
• pakiet socjalny, w tym opieka w prywatnym centrum medycznym
• aromatyczną kawę i drożdżówki
• pracę w ambitnym, doświadczonym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-09-15
Wyświetlona: 6367 razy