HR Researcher

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: HR

Cyclad jest prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO).

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W związku z rozwojem naszego oddziału w Katowicach poszukujemy Asystentów ds. Sourcingu w Dziale Rekrutacji.

Opis stanowiska:

Asystent ds. Sourcingu realizuje projekty z obszaru HR, obejmujące między innymi:

• Wyszukiwanie Kandydatów w bazie danych i innych dostępnych źródłach
• Przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
• Selekcję nadchodzących aplikacji,
• Preselekcję Kandydatów w rozmowie telefonicznej,
• Udział w tworzeniu materiałów i narzędzi rekrutacyjnych,
• Pomoc w zakresie bieżących spraw administracyjnych.

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie atutem

Poszukujemy osób komunikatywnych, otwartych na pracę w zespole, dobrze zorganizowanych. Asystent ds. Sourcingu powinien być osobą kreatywną, która wykazuje inicjatywę w poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań.

Oferujemy :

• Pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w zakresie HR

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-09-19
Wyświetlona: 5830 razy