programista/projektant aplikacji

praca it: etat dla pro4ever / Cała Polska

Tagi: programista projektant aplikacji c++

W związku z uruchomieniem projektu tworzenia aplikacji mobilnych poszukujemy osób na stanowisko: programista/projektant aplikacji

OPIS STANOWISKA

Poszukujemy programistów do tworzenia aplikacji na platformy mobilne.

Chcemy żeby nasz programista był samodzielny i zorientowany na zadania. Szybko się uczył i chciał rozwijać swoje umiejętności. Był pracowity i zorganizowany.

Szukamy ludzi gotowych tworzyć od podstaw i rozwijać nowoczesne oprogramowanie .

Poszukujemy osób, które biegle posługują się dowolnym językiem programowania. Docelowym językiem w naszym projekcie będzie C++.

Oferujemy:
- możliwość pracy zdalnej,
- szanse na rozwój i tworzenie nowego produktu od podstaw,
- kompletne wyposażenie,
- dobre warunki finansowe,
- po okresie próbnym – możliwe zatrudnienie na wybrany okres lub czas nieokreślony albo różnorodne formy zatrudnienia
dopasowane do potrzeb i możliwości aplikującego
- zadaniowy system rozliczania efektów pracy
- energiczny i kompetentny zespół współpracowników

WYMAGANIA
- opis udziału/funkcji w innych projektach
- zrozumienie wzorców projektowych (design patterns) i zasad analizy, projektowania i programowania obiektowego
- gotowość do pracy co najmniej na 1/2 etatu
- duża samodzielność, komunikatywność, rozsądek i nastawienie na rozwiązywanie problemów
- elastyczność i chęć poznawania nowych technologii
- znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym zrozumienie dokumentacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-01
Wyświetlona: 4697 razy