FLASH / FLEX Developer

praca it: etat dla Agencja Reklamowa SquareDesign Warszawa Warszawa / Warszawa

Tagi: flex flash adobe air

Opis stanowiska pracy:

  • Projektowanie aplikacji biznesowych oraz elearningowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Action Script 3.0
  • Znajomość Flash Buildera 4
  • Znajomość Flash Catalyst CS5
  • Bardzo dobra znajomość FLEX SDK w wersji 3.x lub 4
  • Znajomość dowolnego frameworka AS3
  • Umiejętność tworzenia komponentów w oparciu o Flash Professional CS 4 lub CS 5
  • Podstawowa znajomość JavaScript
  • Podstawowa umiejętność tworzenia animacji we Flash CS 5
  • Znajomość języka angielskiego zapewniająca czytanie i tworzenie dokumentacji
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania

Dodatkowo:

§ Mile widziana znajomość projektowania baz danych

§ Mile widziane portfolio wykonanych dotychczas prac

Oferujemy:

§ Uczestnictwo w dużych projektach programistycznych

§ Atrakcyjne wynagrodzenie

§ Elastyczne godziny pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-01
Wyświetlona: 5417 razy