Programista PHP

praca it: etat dla neronIT Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: Programista PHP

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie aplikacji internetowych.

Oferujemy:
• interesującą pracę przy ciekawych projektach
• dobre wynagrodzenie (silnie zależne od umiejętności)
• umowę o pracę w rozwijającej się firmie
• przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

Wymagania:
• dobra znajomość PHP5 (OOP)
• dobra znajomość relacyjnych baz danych (z naciskiem na MySQL)
• znajomość zagadnień programowania obiektowego i tworzenia aplikacji webowych według wzorca MVC
• doświadczenie w pracy z frameworkami PHP (kohana, cake PHP)
• znajomość (X)HTML, CSS i JavaScript
• znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziane:
• umiejętność pracy w środowisku systemów Unix/Linux
• znajomość problematyki budowy dużych portali
• znajomość standardów W3C oraz dobrych praktyk tworzenia aplikacji internetowych
• doświadczenie w pracy z frameworkami JavaScript (jQuery, mootools)
• znajomość systemów kontroli wersji (CVS, SVN).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-03
Wyświetlona: 7145 razy