Trener / Programista VBA dla Excela

zlecenia it dla Edukey - szkolenia komputerowe / Łódź

Tagi: VBA Excel Microsoft Trener Office

Edukey – firma szkoleniowa specjalizująca się w szkoleniach komputerowych dla dużych klientów poszukuje trenerów z całej Polski.

Obowiązki:

·prowadzenie szkolenia z zakresu VBA dla MS Excel 2007 i 2010 (poziom zaawansowany)

·opracowanie materiałów szkoleniowych w zakresie tematu szkolenia

Kwalifikacje:
·wykształcenie wyższe, wskazane wykształcenie na kierunku Informatyka

·mile widziany certyfikat ECDL na poziomie Advenced lub certyfikat Microsoftu

·biegła znajomość VBA dla Excela

·co najmniej 100 godzin przeprowadzonych szkoleń

·co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy trenera

·znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

·elastyczność w kontaktach interpersonalnych, łatwość nawiązywania relacji trener- uczeń

·samodzielność w pracy i organizacji zadań własnych, odpowiedzialność i rzetelność w zakresie przekazywanych treści i opracowanych materiałów szkoleniowych

·dyspozycyjność

Oferujemy:
·możliwość długofalowej współpracy

-elastyczność w ustalaniu terminów szkoleń

·zatrudnienie w ramach umowy cywilno-prawnej na konkretne szkolenia

·atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-05
Wyświetlona: 6929 razy