Kierownik projektu IT

praca it: etat dla MyNetwork Polska Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: kierownik projektu it

Do naszego zespołu IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik projektów IT

Wymagania
- wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne
- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- doświadczenie w tworzeniu i czytaniu dokumentacji technicznej
- doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznym
- znajomość metodologii zarządzania projektami
- bardzo dobre zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i asertywność
- proaktywność i orientacja na wyniki
- umiejętności analityczne
- doświadczenie w kontaktach z klientami B2B
- bardzo dobre zdolności organizacyjne
- dobra znajomość języka angielskiego

Obowiązki
- analiza zapytań ofertowych
- przygotowywanie ofert, szacunków cenowych i harmonogramu
- opracowywanie dokumentacji
- prezentacja produktów – wsparcie dla działu handlowego
- rozwój produktów
- zarządzanie pracą zespołu projektowego
- realizacja projektów w ustalonym zakresie i czasie i budżecie
- kontakt z klientem
- dbanie o właściwą komunikację w ramach zespołu projektowego
- dokumentowanie i raportowanie postępu prac i sygnalizowanie zagrożeń przełożonemu
- przygotowywanie sprawozdań dotyczących realizowanych projektów

Oferujemy
- pakiet socjalny, w tym opieka w prywatnym centrum medycznym
- aromatyczną kawę i drożdżówki
- pracę w ambitnym, doświadczonym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-11
Wyświetlona: 7258 razy