Copywriter medyczny

praca it: etat dla Marketing & Media / Warszawa

Tagi: Copy writer medycyna

Zakres obowiązków:
- Tworzenie strategii promocji, pisania haseł, tekstów kampanii reklamowych oraz redagowanie tekstów materiałów reklamowych, w tym także medycznych!
- Tworzenie scenariuszy dla reklam radiowych i TV,
- Wyszukiwania zdjęć w stockowaniach,
- Pisania raportów kreacyjnych i prezentacji,
- Wspomaganie korekty gdy to konieczne.

Oferujemy:
- Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym dynamicznym zespole, związaną z tworzeniem całych kampanii reklamowych,
- Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań.

Wymagania:
- wyższe wykształcenie humanistyczne ,
- minimum 2 letnie doświadczenie w agencji reklamowej,
- szukamy osób odpowiedzialnych, umiejących współpracować w zespole i umiejących iść na kompromis w relacjach z klientem,
- konieczne udokumentowane osiągnięcia zawodowe w dziedzinie, worzenia koncepcji kreatywnych ATL i BTL,
- doświadczenie w kreacji radiowych i telewizyjnych spotów reklamowych,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
- znajomość symboli korektorskich i chęć wsparcia korekty gdy to konieczne
- łatwość w poruszaniu się w internecie w wyszukiwaniu zdjęć czy użytecznych danych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-14
Wyświetlona: 6463 razy