Młodszy Specjalista ds. Architektury IT

praca it: etat dla Nordea Bank Polska S.A. / Gdynia

Tagi: HLD LLD IT architekt specjalista bank

Nordea Bank Polska S.A., ze względu na pręźny rozwój, poszukuje kandydata na stanowisko:
w Departamencie Strategii i Architektury IT

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:
• Tworzenie lub współtworzenie wysokopoziomowych projektów architektury systemów (HLD)
• Nadzorowanie zgodności i spójności niskopoziomowej dokumentacji (LLD)
• Udział w spotkaniach i zespołach projektowych dotyczących procesów, architektury i strategii IT
• Opiniowanie projektów i zmian pod kątem zgodności ze standardami architektonicznymi
• Monitorowanie najnowszych technologii IT oraz analiza ich przydatności dla organizacji
• Przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji architektonicznej

Oczekiwania:
• Doświadczenia w pracy związanej z rozwojem oprogramowania, tworzeniem systemów IT
• Umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej
• Skuteczności w działaniu połączonej z dużą samodzielnością
• Nastawienia na osiąganie celów
• Wysokich umiejętności komunikacyjnych
• Płynnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
• Mile widziane doświadczenie w branży finansowej (bankowość, ubezpieczenia)

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie z branży finansowej
• udział w międzynarodowych projektach informatycznych
• pakiet szkoleń podnoszący kwalifikacje zawodowe
• program opieki medycznej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-18
Wyświetlona: 10688 razy