Programista PHP

praca it: etat dla Internet Designers / Wrocław

Tagi: Programista PHP internet www Wrocław

Internet Designers Sp. z o.o. – agencja marketingu interaktywnego typu full service, oferująca kompleksowe usługi z zakresu kształtowania strategii, kreacji i promocji w mediach interaktywnych, m.in. web, e-commerce, mobile, seo, social media.

Doradzamy, realizujemy, wdrażamy, dbamy.
15 lat doświadczeń.
Baza Wrocław.

Pracujemy na sukces naszych Klientów: Lukas Bank, Leroy Merlin, Nestle, Heinz, Santander, HP, Siemens, Rockwool, BRW, Nałęczowianka, Auchan, ING, Cititravel.pl, AmRest, Pudliszki i wiele innych…

Gotowy by brać udział w najciekawszych projektach dla najlepszych marek?
Dziel z nami swój potencjał!

W związku z nowymi wyzwaniami stojącymi przed naszą Firmą poszukujemy osoby na stanowisko Programisty PHP, odpowiedzialnej za wdrażanie aplikacji webowych.

Obowiązki:
- projektowanie i implementacja stron i aplikacji internetowych
- rozwój stron internetowych wykonanych dla obecnych klientów Internet Designers.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość dostępnych standardów i technologii w zakresie edycji i programowania z wykorzystaniem XHTML, CSS, PHP, XML, Mysql
- praktyczna znajomość programowania obiektowego (OOP)
- praktyczna znajomość systemów kontroli wersji (SVN/Git)
- znajomość zasad funkcjonowania systemów do zarządzania treścią
- znajomość standardów ogólnie obowiązujących na rynku
- dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
- podstawowa znajomość standardów SEO
- mile widziana znajomość XSL.

Oferujemy:
- zatrudnienie na cały etat w centrali agencji interaktywnej we Wrocławiu
- pracę w doświadczonym, energicznym zespole specjalistów
- kontakt z wiodącymi technologiami i zaawansowanymi rozwiązaniami www
- samodzielność i możliwości rozwoju
- wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników i zaangażowania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-20
Wyświetlona: 4669 razy