Grafik / Motion designer (freelancer)

zlecenia it dla Kiwi / Kraków, Rynek Główny

Tagi: Wideo motion designer 3D After

Firma Kiwi, zajmująca się produkcją reklamową,

poszukuje kreatywnego grafika/motion designera

do współpracy przy zleceniach komercyjnych.

Zadaniania na stanowisku:

• Przygotowanie materiałów na potrzeby emisji telewizyjnej.

• Przygotowanie grafik, animacji i packshotów reklamowych.

• Postprodukcja materiałów wideo.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie.

• Przyjazna atmosfera w młodym – interdyscyplinarnym zespole.

• Możliwość pracy zdalnej.

• Regularne zlecenia.

Wymagania

• Znajomość obsługi programów Adobe After Effects, Adobe Illustrator.

• Animacja obiektów w 3D (Maya, 3DMax itp.).

• Doświadczenie na podobnym stanowisku potwierdzone w portfolio.

• Kreatywność.

• Terminowość i obowiązkowość.

• Własne oprogramowanie w przypadku pracy zdalnej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-25
Wyświetlona: 5973 razy