Microsoft Dynamics AX Business Analyst- Analityk Biznesowy

zlecenia it dla Kowalski -Consulting Sp z o.o. / San Antonio,Texas oraz praca zdalna

Tagi: MySQL Programista

Pośrednictwo pracy Kowalski Consulting Sp. z o.o., nr certyfikatu 4957, dla swojego Klienta za branży IT, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: San Antonio,Texas oraz praca zdalna

Opis stanowiska:

Wsparcie grupy projektowej w ramach wdrożenia systemu Microsoft Dynamics AX w zakresie pozyskiwania i analizy wymagań funkcjonalnych w obszarze procesów finansowych,
Prowadzenie prac związanych z wdrożeniem i konsultacjami w obszarze procesów finansowych,
Szkolenie użytkowników końcowych systemu w obszarze procesów finansowych
Wykonanie projektu oraz implementacja rozwiązań raportujących w tym rozwiazań opartych o Crystal Report, MS Access, Hurtownie Danych, MS Exel, BI, SSRS

Wymagania:

Znajomość systemu Microsoft Dynamics AX
Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z obszarem tematycznym,
Doświadczenie we wdrożeniach systemów klasy ERP w Charakterze konsultanta wdrożeniowego,
Znajomość zagadnień związanych z zintegrowanymi systemami zarządzania przedsiębiorstwem jak i narzędzi bazodanowych i raportujących,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, Dodatkowym atutem będzie znajomość języka szwedzkiego,
Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole,
Zorientowanie na cele biznesowe przedstawiane przez Klienta
Gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

Współpracę z renomowanym kontrahentem z branży IT na zasadzie własnej działalności gospodarczej.
Długość kontraktu 6-18 miesięcy
Wynagrodzenie w wysokości 102 PLN/h plus VAT,
Zapewnione oraz opłacenie mieszkania na czas pobytu u klienta,
Zwrot kosztów podróży,
Pośrednictwo w uzyskaniu wizy B1

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-25
Wyświetlona: 3552 razy