Programista Java

praca it: etat dla Contium S.A. / Wrocław

Tagi: programista JAVA JEE programowanie Wrocław

Do kolejnych projektów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Programisty JAVA. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie, wdrażanie i rozwój aplikacji internetowych wykonywanych na bazie technologii Hibernate, J2EE, XML na bazie platform UNITY, ORACLE, IBM WebSphere.

PROGRAMISTA JAVA

Obowiązki:
 projektowanie i implementacja aplikacji internetowych wykonanych w technologiach J2EE,
 rozwój aplikacji internetowych wykonanych dla obecnych klientów Contium S.A.,
 wdrażanie i integracja oprogramowania firm trzecich wykorzystujących technologie internetowe.

Wymagania:
 znajomość języka programowania JAVA,
 umiejętność pracy z Eclipse,
 znajomość frameworków: Spring, Hibernate,
 wykształcenie wyższe (także studenci 5-go roku).

Mile widziane:
 doświadczenie w pracy z narzędziami: Eclipse, Jetty, Tomcat,
 umiejętność projektowania struktur baz danych, znajomość PostgreSQL lub innych serwerów baz danych,
 znajomość: SQL, XML, HTML, podstawy CSS i JavaScript,
 doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
 chęć dalszego rozwoju, dyspozycyjność i gotowość do pracy o charakterze zadaniowym.

Oferujemy:
 zatrudnienie na cały etat w biurze we Wrocławiu,
 szkolenia i możliwość rozwijania własnych umiejętności,
 pracę w młodym, energicznym zespole,
 pracę przy ciekawych projektach informatycznych,
 wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników i zaangażowania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-27
Wyświetlona: 4629 razy