Java Developer

praca it: etat dla GONG Sp. z o.o. / Gliwice

Tagi: programista JAVA developer Hybris SQL

GONG (dawniej click5) jest agencją kreatywną działającą na polskim rynku od 2001 roku. Tworzymy nowoczesne, często nieszablonowe
i innowacyjne projekty dla największych polskich i zagranicznych marek, takich jak: ECCO, Tymbark, PKN Orlen, SCOTT USA, T-Mobile (dawniej ERA, Polska Telefonia Cyfrowa), Unilever. Nasze prace były nagradzane statuetkami Grand Prix Kreatura, Klubu Twórców Reklamy, Złotych Orłów, The FWA, otrzymały też nominacje na festiwalu Golden Drum oraz Flash Forward Festival.

Internet jest dla nas najważniejszym medium, wokół którego tworzymy zintegrowane kampanie reklamowe i promocyjne. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko JAVA DEVELOPER.

Miejsce pracy:

Gliwice lub Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie członkiem teamu produkcyjnego odpowiedzialnego za bieżącą obsługę dynamicznie rozwijającego się prestiżowego klienta zagranicznego naszej Agencji.
Do Twoich zadań należało będzie tworzenie i implementacja komponentów w technologii JEE dla platformy Hybris.

Oczekujemy od Ciebie:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • systematyczności i organizacji pracy,
  • zdolności analitycznych.

Wymagania:

  • dobra znajomość JEE,
  • znajomość Java Servlets,
  • znajomość SQL i systemów baz danych,
  • znajomość HTML, XML, CSS, JS,
  • umiejętność pracy z wykorzystaniem SVN,

Dodatkowe atuty:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wyjątkową atmosferę pracy w młodym kreatywnym zespole,
  • udział w nowoczesnym projekcie dla renomowanej marki zagranicznej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-28
Wyświetlona: 9298 razy