Lead ActionScript Developer - stała/kontrakt

Tagi: Lead Action Script Developer programista as

Kogo szukamy…

Doświadczonego specjalisty ActionScript zdolnego do samodzielnej i efektywnej pracy nad zaawansowanymi projektami dla wymagających i prestiżowych międzynarodowych klientów.
Oferta jest skierowana do osób zainteresowanych pracą na kontrakt (freelance), jak i na stałe. Czynnikiem decydującym przy wyborze kandydata będą kompetencje i umiejętności wymagane do realizacji projektu.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- wspomaganie osób zaangażowanych w projekt,

- konsultowanie i doradzanie członkom zespołu,

- sporządzanie niezbędnej dokumentacji,

- kontrolowanie rezultatów pracy – zapewnienie sprawnego przebiegu projektu.

Ta oferta jest dla Ciebie, jeżeli…

- swobodnie i chętnie posługujesz się językiem angielskim,

- interesujesz się nowoczesnymi technologiami interaktywynymi,

- sądzisz, że technologie mobilne to przyszłość,

- lubisz wyzwania i podchodzisz do nich z entuzjazmem,

- chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności,

- praca i to co w niej robisz jest dla Ciebie ważne.

Wymagania:

- udokumentowane doświadczenie w programowaniu ActionScript,

- doświadczenie przy projektach typu enterprise,

- znajomość framework’u Flex i AIR,

- znajomość ANT,

- umiejętność zarządzania i konfigurowania continuous integration server,

- doświadczenie w pracy ze wzorcami projektowymi,

- opracowanie testów jednostkowych (unit test) przy zachowaniu funkcjonalności kodu.

Co oferujemy

- pracę przy ciekawych, międzynarodowych projektach dla prestiżowej, globalnej agencji interaktywnej,

- możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

- dostęp do najnowszego sprzętu smartphone’y oraz tablety,

- atrakcyjne wynagrodzenie (przewidywana stawka dzienna dla kontraktora to 350-450 zł netto za dzień),

- dobrą atmosferę w pracy i po godzinach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-28
Wyświetlona: 12145 razy