Programista PHP

praca it: etat dla Jakub Daniluk / Łódź

Tagi: Programista PHP jQuery Wordpress

Opis stanowiska: W związku z rozwojem platformy XtraMLM poszukujemy programistów PHP. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: – tworzenie oprogramowania w oparciu o PHP5, HTML, CSS, JavaScript, MySQL/Mongo; – modyfikację, rozbudowę, refaktoryzację oraz obsługę tworzonego oprogramowania; – dokumentowanie tworzonego kodu; – raportowanie pracy;

Wymagania: – dobra znajomość PHP5 (wraz z projektowaniem obiektowym); – dobra znajomość języka SQL (w implementacji MySQL); – dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript; – doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (SVN); – zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole; – dobra komunikatywność; – znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej;

Mile widziane dodatkowe umiejętności: – znajomość jQuery; – znajomość bazy danych MongoDB; – znajomość systemu Wordpress; – znajomość Zend Framework (lub innych frameworków PHP); – znajomość OPT (lub innego systemu szablonów: Smarny, phpTal); – znajomość wzorców projektowych; – znajomość zagadnień zabezpieczeń serwisów WWW;

Oferujemy: – stałą pracę w siedzibie firmy w Łodzi (ul. Piotrkowska); – pracę przy innowacyjnym i rewolucyjnym projekcie; – wyzwania i możliwości rozwoju; – pracę w młodym i wyluzowanym zespole; – tworzenie oprogramowania wyznaczającego nowe trendy w aplikacjach webowych;

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres: [email protected]. Nie wymagamy listu motywacyjnego, ale napisz coś od siebie, żebyśmy wiedzieli z kim mamy do czynienia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-03
Wyświetlona: 5701 razy