Grafik

praca it: etat dla Grupa Allegro Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: Adobe Flash Photoshop Corel Draw

Markafoni.pl to klub zakupów z modną odzieżą, akcesoriami oraz artykułami elektronicznymi i wyposażeniem wnętrz. Serwis oferuje wybrane produkty znanych i ekskluzywnych marek w atrakcyjnych cenach.

Zadania:

Tworzenie kreacji graficznych na potrzeby marketingowych kampanii w Internecie
Projektowanie grafik na potrzeby serwisu zgodnie z przyjętymi wytycznymi i specyfikacjami technicznymi
Projektowanie i przygotowywanie materiałów do druku
Projektowanie reklam prasowych
Obróbka zdjęć

Wymagania:

Minimum rok doświadczenia w tworzeniu kreacji promocyjnych, projektowaniu grafik wizerunkowych przygotowywaniu materiałów reklamowych do druku
Wykształcenie wyższe plastyczne
Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe ( Flash,Photoshop) dodatkowym atutem będzie znajomość Corel Draw oraz Illustartor
Podstawowa znajomość html
Znajomość technik druku offsetowego, cyfrowego
Umiejętność pracy na podstawie otrzymanego briefu
Kreatywność
Znajomość aktualnych trendów z zakresu projektowania kreacji prosprzedażowych
Umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowymi atutami będą:

Doświadczenie w tworzeniu kreacji banerowych na potrzeby kampanii online ( projekty na potrzeby webowe)
Komunikatywna znajomość j.angielskiego

Oferujemy:

Zdobycie doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Atrakcyjne wynagrodzenie
Przyjazną i kreatywną atmosferę w pracy
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Prywatną opiekę medyczną oraz dodatki pracownicze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-07
Wyświetlona: 7139 razy