Inżynier Systemowy ( język francuski)

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: systemowy

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Inżynier Systemowy do pracy w Krakowie dla naszego Klienta, międzynarodowej, prestiżowej firmy działającej w branży IT.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Rozwiązywanie zaawansowanych incydentów przekazanych przez zespoły niższego poziomu
• Obsługa incydentów w środowisku Unix/Linux oraz przy wykorzystaniu baz danych oraz narzędzi sieciowych
• Działanie w oparciu o procedury oraz dokumentację techniczną
• Monitorowanie akcji podejmowanych przez zespoły techniczne oraz ich eskalacja w razie braku podjęcia efektywnych działań
• Dbałość o zachowanie terminowości realizacji podjętych działań
• Implementację akcji zleconych przez zespoły wsparcia wyższego poziomu
• Eskalację incydentów do zespołu wsparcia wyższego poziomu oraz raportowanie

Wymagania stawiane Kandydatom:

• Dobra znajomość języka francuskiego – warunek konieczny
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Znajomość przynajmniej jednego z zagadnień: systemy Linux i Unix, Bazy Danych lub urządzenia oraz oprogramowanie sieciowe
• Znajomość technologii takich jak: DHCP, DNS, TCP-IP, ssh, http
• Znajomość narzędzi do monitoringu, backupów oraz odtwarzania danych
• Znajomość narzędzi do zarządzania incydentami na poziomie użytkownika
• Elastyczność
• Umiejętność pracy zespołowej
• Zaangażowanie i chęć do nauki
• Zorientowanie na Klienta

W zamian oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
• Bogaty program szkoleniowy
• Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, bilety do kina/teatru)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-10
Wyświetlona: 6875 razy