Praktykant / Praktykantka w Zespole Backend

praca it: etat dla AdOcean / Warszawa

Tagi: praktyki staż

Program Praktyk Jesiennych – I semestr roku akademickiego 2011/2012

Zadania praktykanta / praktykantki

udział w pracach zespołu programistów rozwijających API AdOcean, projektowanie, rozwój i wdrażanie nowych modułów w architekturze rozproszonej, przygotowywanie narzędzi wspierających działanie systemu, pomoc w realizacji aktualnie prowadzony projektów.

Oczekiwania wobec kandydatów

student / studentka informatyki, matematyki lub pokrewnego kierunku studiów, praktyczna znajomość algorytmów i struktur danych, znajomość zagadnień programowania obiektowego i wzorców projektowych, umiejętność tworzenia aplikacji opartych na relacyjnych bazach danych, doświadczenie z MySQL, umiejętności programowania w językach C/C++, umiejętność pracy w środowisku Linux®, podstawowa znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie:

znajomość zagadnień programowania sieciowego oraz programowania współbieżnego, znajomość języków skryptowych bash, python, znajomość bibliotek STL i boost.

Dodatkowo od kandydatów wymagamy:

zdolności szybkiego uczenia się, samodzielności w zakresie przydzielonych zadań, sumienności, dokładności, zaangażowania i inicjatywy, umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

płatne praktyki, możliwość dostosowania godzin odbywania praktyk do indywidualnych potrzeb, możliwość zdobycia niezastąpionego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, współpracę z oddziałami zagranicznymi (około 15 oddziałów w Europie), ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-14
Wyświetlona: 4892 razy