Młodszy Programista PHP

praca it: etat dla Net P.C. / Gdańsk

Tagi: Młodszy Programista PHP

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

tworzenie dedykowanego oprogramowania na potrzeby klientów i firmy projektowanie, budowa oraz rozwój aplikacji (głownie w języku PHP) opracowanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania

Wymagania:

wykształcenie wyższe informatyczne lub student IV- V roku min. roczne, udokumentowane doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP, MySQL/Oracle znajomość zasad programowania zorientowanego obiektowo znajomość relacyjnych baz danych znajomość JavaScript, AJAX znajomość środowisk Linux, Windows dodatkowym atutem będzie: znajomość PostgreSQL, JAVA lub C#; umiejętność korzystania z systemów zarządzania wersjami (SVN)

Oferujemy:

atrakcyjne warunki zatrudnienia w młodym i rozwijającym się zespole programistów umowę o pracę uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych możliwość rozwoju zawodowego związanego z systemem gruntownych szkoleń wewnętrznych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-17
Wyświetlona: 10838 razy