Programista PHP (Symfony)

zlecenia it dla Make It With Us / Warszawa

Tagi: PHP Symfony Backend PHP Programista Webdeveloper MySQL SQL

Opis Stanowiska:
Poszukujemy doświadczonego programisty PHP (Symfony) do projektu trwającego 3-4 miesiące.
Osoba będzie odpowiedzialna za pomoc przy rozbudowie portalu internetowego we frameworku Symfony,
projektowaniu bazy danych oraz architektury nowej części serwisu, tworzeniu dokumentacji technicznej projektu.

Wymagania:
Bardzo dobra znajomości języka PHP 5.
Bardzo dobra znajomości frameworka Symfony.
Bardzo dobra znajomości bazy danych MySQL.
Dobra znajomość XHTML, CSS, JavaScript (jQuery).
Minimum 3 letnie, komercyjne doświadczenie w programowaniu PHP, poparte portfolio.
Praktycznej znajomości wzorców projektowych oraz zasad projektowania zorientowanego obiektowo.
Dobra znajomośc języka angielskiego.
Preferowana praca na miejscu w biurze w Warszawie.

Mile widziane:
Znajomość MongoDB.
Znajomość metodologii Agile.
Praktyczna znajomość ORM (Propel,Doctrine).

Sposób rozliczenia:
Umowa o dzieło / faktura.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-18
Wyświetlona: 5169 razy