Programista (C#, C++) - Elektronik -Designer

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: C# C++

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy od zautomatyzowanych systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu medycznego. Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy doświadczonej i utalentowanej osoby na stanowisko:
Programista (C#, C++) – Elektronik -Designer
Nr ref: WPC11LXNF
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
• utrzymanie i rozwój oprogramowania w środowisku VisualStudio 2010 (C# oraz C++)
• tworzenie aplikacji typu desktop .NET Framework, aplikacji webowych ASP.NET, systemów baz danych
• tworzenie oprogramowania pod systemy osadzone Embedded Linux
• programowanie mikrokontrolerów (ARM, AVR, inne), projektowanie elektroniki
• projektowanie algorytmów i struktur danych
• bezpośrednia praca z klientami w celu efektywnego realizowania ich oczekiwań
• współpraca z międzynarodowym zespołem programistów, inżynierów

Wymagania:
• Min. 2 lata doświadczenia przy komercyjnych projektach
• wykształcenie wyższe politechniczne (najchętniej elektronika, robotyka, informatyka etc.)
• bardzo dobra umiejętność programowania przy użyciu Visual Studio 2008/2010
• znajomość platformy .NET, C#, C++, SQL
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja z anglojęzycznym zespołem z całego świata)
• łatwość przyswajania nowych technologii
• ambicja i chęć rozwoju

Znajomość ww wymagań będzie weryfikowana podczas rozmów kwalifikacyjnych
Klient oferuje:
• możliwość wzięcia udziału w opracowywaniu i wdrażaniu nowoczesnych technologii
• dużą możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• pracę w środowisku życzliwych profesjonalistów z całego świata
• udział w międzynarodowych szkoleniach
• pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
• konkurencyjne wynagrodzenie i inne dodatki uzależnione od umiejętności i doświadczenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-22
Wyświetlona: 4568 razy