.NET Developer

praca it: etat dla CYCLAD / Bełchatów

Tagi: wsparcie techniczne ITIL Silverlight

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego klienta, jednego z największych na świecie dostawców usług z zakresu konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu, poszukujemy osób na stanowisko .NET Developera.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój aplikacji, wspierającej pracę osób świadczących wsparcie techniczne według ITIL, napisanej w Silverlight.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimum roczne doświadczenie w technologii Microsoft .NET 4.0 w tym znajomość:
Silverlight
Entity Framework
Web Services oraz WCF

Mile widziane również znajomość ASP.NET oraz biblioteki Telerik
Znajomość baz danych (MS SQL)
Znajomość wzorców projektowych (MVVM)
Język angielski na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

Firma oferuje:

Możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, bilety do kina/teatru)
Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-24
Wyświetlona: 11229 razy