Programista .NET

praca it: etat dla grupaHR / Warszawa

Tagi: C# SQL NET 2 0 NET Framework ASP NET ADO NET WebServices NET Remoting socket

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista .NET do pracy w Warszawie.

Zakres obowiązków:

Administrowanie systemami komputerowymi Tworzenie i rozwój istniejącego oprogramowania w ramach zespołu Definiowanie specyfikacji funkcjonalnych oraz tworzenie dokumentacji

Wymagania:

Wykształcenie wyższe w kierunkach technicznych: Informatyka, Elektronika, Automatyka, Robotyka lub pokrewne Bardzo dobra znajomość języka C# i programowania obiektowego. Znajomość zagadnień związanych z programowaniem wielowątkowym Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL Znajomość technologii .NET 2.0 (.NET Framework, ASP.NET, ADO.NET, WebServices) Znajomość zagadnień związanych z komunikacją w .NET (.NET Remoting, socket)

Znajomość poniższych zagadnień będzie dodatkowym atutem:

Umiejętność pracy w strukturze projektowej Znajomość cyklu tworzenia oprogramowania Znajomość metodologii testowania oprogramowania

Oferujemy

Pracę u jednego z liderów rozwiązań finansowych w Polsce Pracę dla lidera urządzeń bankomatowych na świecie Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z międzynarodowym zespołem profesjonalistów Stałe wynagrodzenia oraz kwartalną premię adekwatną do wyników zespołu Doskonałą atmosferę i elastyczny czas pracy Pracę w Warszawie Prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-24
Wyświetlona: 5244 razy