Inżynier Elektronik - Designer

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: Elektronik

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, posiadająca wiele patentów, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy od zautomatyzowanych systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu medycznego. Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy doświadczonego i kreatywnego specjalisty na stanowisko: Inżynier Elektronik – Designer
Nr ref. WPC11LXEE
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
• projektowanie i rozwój zaawansowanych technologicznie układów elektronicznych
• budowa systemów osadzonych
• wdrażanie systemów opartych o nowoczesne rozwiązania
• bezpośrednia praca z klientami w celu efektywnego realizowania ich oczekiwań
• współpraca z międzynarodowym zespołem projektantów

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, kierunkowe
• Nie mniej niż trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy komercyjnych projektach
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja z anglojęzycznym zespołem z całego świata)
• Udokumentowane umiejętności w projektowaniu analogowych i cyfrowych układów elektronicznych.
• Praktyczna, udokumentowana umiejętność projektowania i uruchamiania analogowych układów generacyjnych, mieszających i wzmacniających dla częstotliwości powyżej 1000MHz.
• Umiejętność posługiwania się narzędziami testowymi typu: analizatory widma i analizatory obwodów.
• Zaawansowana umiejętność obsługi pakietu CAD w zakresie projektowania wielowarstwowych obwodów drukowanych.
• Kreatywność
• Zorientowanie na sukces
• Ambicja i chęć rozwoju
• Dyspozycyjność do wyjazdów na zagraniczne szkolenia

Mile widziane:
• Znajomość technik pomiarowych NQR / NMR.
• Znajomość technik DSP.
• Umiejętność projektowania zaawansowanych graficznych interfejsów użytkownika na jednostki klasy PC.
• Umiejętność budowy interfejsów USB dla systemów wbudowanych.
• Umiejętność programowania układów FPGA.
• Umiejętność posługiwania się programem AutoCAD lub podobnym i przygotowywania dokumentacji mechanicznej dla podwykonawców.

Oferujemy:
• możliwość wzięcia udziału w opracowywaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych technologii elektronicznych
• dużą możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• pracę w środowisku życzliwych profesjonalistów – kreatorów
• udział w międzynarodowych szkoleniach
• pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
• konkurencyjne wynagrodzenie i inne dodatki uzależnione od umiejętności i doświadczenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-24
Wyświetlona: 4764 razy