Programista C++/C# - Image Processing

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: Programista C++ C#

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, posiadająca wiele patentów, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy od zautomatyzowanych systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu medycznego. Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy doświadczonego i kreatywnego specjalisty na stanowisko: Programista C++/C# – Image Processing
Nr ref. WPC11LXIP
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
• projektowanie i rozwój zaawansowanych technologicznie programów
• wdrażanie systemów opartych o nowoczesne rozwiązania
• współpraca z międzynarodowym zespołem projektantów
• przygotowanie wyrobów do użytku w skali globalnej

Wymagania:
• wykształcenie wyższe politechniczne
• doświadczenie na podobnym stanowisku przy komercyjnych projektach
• wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja z anglojęzycznym zespołem z całego świata)
• zaawansowane umiejętności w programowaniu zorientowanym na elektroniczne przetwarzanie obrazów
• wiedza z zakresu programowania matematycznego
• bardzo dobra znajomość języków programowania: C/C++, Visual C++, C#
• Silne zdolności analityczne, statystyczne i matematyczne (poparte znajomością odpowiednich funkcji w arkuszach kalkulacyjnych)
• Kreatywność, zacięcie konstruktorskie
• Żywe zainteresowanie nowymi technologiami
• Ambicja, odpowiedzialność i chęć rozwoju
• Zdolność szybkiego przyswajania nowych technologii

Mile widziane:
• znajomość aplikacji i przetwarzania obrazu Real Time
• znajomość systemu UNIX
• znajomość języka SQL

Oferujemy:
• udział w opracowywaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych technologii elektronicznych
• ciekawą i pełną wyzwań pracę koncepcyjną
• wybitne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• pracę w środowisku profesjonalistów – kreatorów
• udział w międzynarodowych szkoleniach
• pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
• konkurencyjne wynagrodzenie i inne dodatki uzależnione od umiejętności i doświadczenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-24
Wyświetlona: 4471 razy