Grafik

praca it: etat dla amcs Polska Sp. z o.o. / Wrocław

Opis stanowiska:
• opracowanie layout’ów serwisów komercyjnych
• przygotowanie i optymalizacja elementów graficznych serwisu
• projektowanie interfejsów graficznych
• ewaluacja projektów
• obsługa poprodukcyjna serwisów www
Wymagania:
• znajomość oprogramowania do tworzenia grafiki i animacji na potrzeby WWW
• umiejętność projektowania grafiki wektorowej
• doświadczenie w realizacji serwisów WWW i projektowaniu graficznym
• umiejętność kreatywnego myślenia
• zmysł plastyczny i dobry warsztat graficzny
• podstawowa wiedza na temat komunikacji wizualnej i budowy przekazu
• minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
• umiejętność pracy w zespole
• chęć zaangażowania się w długofalowy projekt
Dodatkowe atuty:
• znajomość zagadnień DTP
• znajomość CSS
• podstawy HTML, XML
• dobry gust i zmysł artystyczny podobny do naszego ;-)
Oferujemy:
• swobodę w organizacji pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie + premie
• stałe zatrudnienie (Wrocław)
• możliwość rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-05-27
Wyświetlona: 5427 razy