angielski Cisco IOS Router konfiguracja IP

praca it: etat dla CYCLAD / Katowice

Tagi: Network Infrastructure Administrator

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy Specjalistów dla naszego Klienta, jednej z międzynarodowych firm świadczącej usługi IT.

Opis stanowiska:

• Wsparcie urządzeń warstwy 2. (switches: Cisco / HP Procurve / Extreme Networks)
• Wsparcie urządzeń warstwy 3. (routers: Cisco / Extreme Networks)
• Zarządzanie wymianą sprzętu sieciowego (LAN / WAN)
­ Przyjmowanie incydentów
­ Analiza i opis incydentów
­ Zdalne wsparcie zespołu technicznego (DACH) w języku angielskim
­ Przygotowywanie dokumentacji
• Wsparcie urządzeń bezprzewodowych (Arruba AP60, AP61, Cisco 12xx WLAN)
• Obsługa Epicenter (aplikacja do zarządzania urządzeniami Extreme)
• Obsługa Bluecoat PacketShaper (Paketeer)
• Obsługa urządzeń komutowanych (Bintec dial-in)
• Zarządzanie zaporami sieciowymi Cisco ASA Firewall
Wymagania stawiane pracownikowi:
• Język angielski na poziomie zaawansowanym
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego
• Bardzo dobra znajomość Cisco IOS Router i konfiguracji Switch
• Bardzo dobra znajomość konfiguracji IP
• Dobra znajomość MS Office

Profil osobowy:

• Umiejętność współpracy z zespołem
• Komunikatywność
• Elastyczność
Firma oferuje:

• Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym i międzynarodowym otoczeniu
• Duże możliwości rozwojowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-01
Wyświetlona: 8517 razy