Programista Java

praca it: etat dla Astek Polska / Bełchatów

Tagi: Programista Java J2EE Eclipse Netbeans

ASTEK Polska oferuje szereg usługi w zakresie IT dla firm z sektora telekomunikacyjnego, finansowego, ubezpieczeniowego.
Aktualnie poszukujemy Specjalistów, zainteresowanych pracą w międzynarodowej jednostce R&D na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:
• Tworzenie aplikacji biznesowych przy wykorzystaniu Java/J2EE,
• Współpraca z analitykami i testerami,
• Testowanie tworzonego oprogramowania,
• Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne,
• Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu w technologii Java/J2EE,
• Dobrej znajomości JavaScript,
• Doświadczenie w projektowaniu /implementowaniu graficznego interfejsu użytkownika (pod Eclipse lub NetBeans),
• Dobra znajomość serwerów aplikacyjnych: JBoss, Tomcat,
• Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i eksploatacją baz,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Stabilność zatrudnienia,
• Międzynarodowe i dynamiczne środowisko pracy,
• Ścieżkę kariery zawodowej w wiodącej firmie z branży IT.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-05
Wyświetlona: 11070 razy