Programista języków skryptowych- Python, Perl, Bash

praca it: etat dla Rinf / Wrocław

Tagi: języki skryptowe perl python bash

RINF Sp. z o.o. – jesteśmy firmą informatyczną, która specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu oprogramowania, a także outsourcingiem kadry IT. Prowadzimy wewnętrznie kilka projektów opartych na technologiach Java, .Net. Tworzymy także autorskie oprogramowanie PM Assistant, wspierające procesy Zarządzania projektami.

Dla jednego z naszych partnerów biznesowych – czołowego producenta wyspecjalizowanego oprogramowania dla komputerów stacjonarnych, telefonów komórkowych, palmtopów i innych urządzeń, poszukujemy młodych, ambitnych specjalistów na stanowisko:

Programista Języków Skryptowych-Python,Perl, Bash Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

• Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu developerów w zakresie przetwarzania dużej ilości danych
• Będzie uczestniczyła w rozwoju architektury i platformy z nastawieniem na poprawę ich jakości.

Wymagania:

• Znajomość języka Python lub Perl, Bash
• Doświadczenie w przetwarzaniu danych po stronie serwera- przetwarzanie dużej ilości plików
• Podstawowa znajomość języka Java
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność samodzielnej realizacji zadań

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej, ugruntowanej na rynku firmie
• Pakiet świadczeń dodatkowych
• Udział w ciekawych, nowatorskich projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-07
Wyświetlona: 5297 razy